телефони +38 (099) 660-35-55 продажі по Україні +380 (800) 210 401 гаряча лінія +38 (057) 784-07-80 закупівлі
info@kurkino.com.ua

Про нас

Компанія ТОВ «Благольвія» – один з найбільших виробників макаронних виробів в Дніпропетровській області. Сумарна потужність наших ліній становить близько 400 тон готової продукції у місяць.

Команда наших фахівців має більш ніж двадцятирічний досвід виробництва короткорізаних макаронних виробів.

У 2016 році була побудована нова виробнича будівля, що відповідає всім сучасним високим стандартам, де під ТМ «Млин на Хуторі» проводиться 8 видів макаронних виробів: перо, спіраль, великі і маленькі ріжки, виток, макарони, маленька черепашка, сльоза. Нове, повністю автоматизоване обладнання та інноваційні рішення забезпечують виробництво високоякісної продукції за вигідними цінами.

Найголовніше для нас – стабільно висока якість нашої продукції. Ми найсуворіше стежимо за технологією виробництва, а також параметрами борошна і води – двох компонентів нашої продукції. Весь технологічний процес – від надходження сировини до виходу упакованої продукції до складу – контролюється автоматизованою системою і досвідченими технологами.

Наша фасувальна лінія може забезпечити фасовку продукції в діапазоні від 250г до 2000г, в тому числі в оригінальну упаковку нашого Партнера.

Будемо раді бачити Вас в числі наших партнерів!